جان دیتون، وکیل Pro-XRP، گفت که Coinbase یا Ripple تا زمانی که شفافیت نظارتی بیشتری در ایالات متحده کسب نکنند، دارایی های رمزنگاری شده را فهرست نمی کنند.

دیتون در یک موضوع توییتری در تاریخ 5 مه توضیح داد که تصمیم دادگاه به شدت بر تصمیمات این شرکت های رمزنگاری تأثیر می گذارد.

انجمن پشت ریپل

او خاطرنشان کرد که بریف amicus دارندگان XRP میزان علاقه عمومی را که مورد ایجاد شده نشان داده است.

دیتون افزود:

خلاصه دوست ما به دارندگان Judge 75K XRP از ایالات متحده و 143 کشور در سراسر جهان اطلاع داد که به حمایت ادعایی SEC اعتراض کردند. ما بیش از 3500 سوگندنامه از سرمایه گذاران، کاربران و توسعه دهندگان ارسال کردیم.

ملاقات وکلای ریپل، کوین بیس

مال دیتون نظرات در پرتو گمانه زنی ها مبنی بر اینکه Coinbase می تواند به زودی پس از جلسه ای بین هر دو وکیل شرکت، XRP را مجدداً فهرست کند. در 3 می، پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbaseتوییت کرددرباره ملاقات با مشاور عمومی ریپل، استوارت آلدروتی، افزود که آنها باید بیشتر ملاقات کنند.

چندین عضو انجمن پیشنهاد کردند که این جلسه به این معنی است که Coinbase به زودی XRP را مجدداً فهرست می کند. در سال 2020، صرافی مستقر در ایالات متحده، دارایی کریپتو را پس از شکایت SEC از فهرست خارج کرد.

از آن زمان، Coinbase درگیر چندین کشمکش قانونی با تنظیم کننده مالی بر سر نظارت بر صنعت کریپتو شده است. این شرکت اقدامات قانونی علیه کمیسیون ارائه کرد و پاسخ محکمی به اطلاعیه ولز دریافت کرد.

بیل مورگان، وکیل استرالیایی نیز پیشنهاد کرد که ملاقات بین وکلای شرکت‌ها ممکن است به این دلیل باشد که آنها دشمن مشترکی در SEC آمریکا دارند. به گفته او، Coinbase ممکن است از ریپل در کشمکش علیه رگولاتور کمک بگیرد.

مورگان اضافه ریپل نمی‌تواند انتظار داشته باشد که Coinbase در زمانی که ریپل از توکن در مرکز نقدینگی خود استفاده نمی‌کند، XRP را دوباره فهرست کند.

در همین حال، برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل استقبال مینماید جامعه XRP برای حمایت قوی از شرکت از زمانی که پرونده آن با SEC شروع شد.

عملکرد قیمت XRP

در حالی که دادگاه هنوز حکمی در مورد مناقشه حقوقی بین SEC و ریپل صادر نکرده است، XRP در حال انجام است. براساس داده‌های BeInCrypto، این ارز دیجیتال در هفت روز گذشته فروش ملایمی را تجربه کرده است که با کاهش 4.2 درصدی به 0.4592 دلار رسیده است. با این حال، در 60 روز گذشته بیش از 24 درصد افزایش یافته است.

Ripple XRP Price Performance (منبع: BeInCrypto)

در همین حال، چندین کارشناس حقوقی قبلاً پیش بینی کرده بودند که دادگاه تا پایان سه ماهه اول سال 2023 تصمیم خواهد گرفت. با این حال، ریپل گفت که انتظار دارد دادگاه رای خلاصه خود را قبل از پایان سال صادر کند.

پست آیا Coinbase فهرست XRP را به تاخیر می اندازد؟ Pro-Ripple Lawyer Weighs In اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *