قیمت XRP شروع مثبتی را برای سه ماهه دوم سال 2023 حفظ کرده است. با دفاع شدید از حمایت 0.50 دلاری برای نیمه اول آوریل، آیا نهنگ های تقویت شده و دارندگان بلندمدت می توانند این رالی را به بالای 0.60 دلار برسانند؟

در 13 آوریل، تیم Ripple (XRP) راه اندازی مرکز نقدینگی Crypto نهادی خود را اعلام کرد. این حرکت می‌تواند باعث شود که XRP از افزایش قیمت‌های اخیر خود سرمایه‌گذاری کند، زیرا معامله‌گران نهادی برای نقدینگی زنجیره‌ای و راه‌حل‌های پرداخت‌های بین‌مرزی خود به هاب روی می‌آورند.

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که عملکرد مثبت قیمت و به‌روزرسانی‌های محصول به نظر می‌رسد که اعتماد نهنگ‌های کریپتو و دارندگان بلندمدت XRP را تقویت کرده است.

نهنگ های XRP دوباره شروع به خرید کردند

پس از فروش پس از جهش قیمت XRP در 21 مارس، به نظر می رسد نهنگ های کریپتو دوباره انباشته شده اند.

نمودار Santiment زیر نشان می‌دهد که نهنگ‌های کریپتو با 10 تا 100 میلیون XRP بین 24 مارس تا 14 آوریل 30 میلیون سکه اضافه کرده‌اند.

ریپل (XRP) قیمت در مقابل توزیع عرضه نهنگ، آوریل 2023. منبع: مقدس

350 میلیون جدید اضافه شده 182 میلیون دلار ارزش بازار را دارد. هنگامی که نهنگ ها مبالغ قابل توجهی را در مدت کوتاهی سرمایه گذاری می کنند، تقاضا را افزایش می دهد و اعتماد سرمایه گذاران دیگر را القا می کند.

به طور مشابه، موج انباشت اخیر مشاهده شده در میان دارندگان بلندمدت XRP یکی دیگر از سیگنال های صعودی حیاتی است.

طبق گفته Santiment، Mean Coin Age در شبکه XRP ledger در هفته های اخیر وارد روند صعودی شده است. پس از فروش گسترده شبکه در اواخر ماه مارس، میانگین سن سکه از اول آوریل در حال افزایش بوده است.

نمودار زیر نشان می دهد که چگونه از 1 آوریل تا 4 آوریل 21% از 23.64 به 28.84 افزایش یافته است.

قیمت ریپل (XRP) در مقابل میانگین سن سکه، آوریل 2023.
قیمت ریپل (XRP) در مقابل میانگین سن سکه، آوریل 2023. منبع: مقدس

Mean Coin Age احساسات را در میان دارندگان بلندمدت با ضرب کل سکه های نگهداری شده در یک شبکه در تعداد روزهای سپری شده در آدرس فعلی آنها می سنجد. پس از کاهش در اواخر مارس، افزایش میانگین سن سکه نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بلندمدت اکنون برای سودهای آتی موضع می‌گیرند.

پیش بینی قیمت XRP: آیا گاوها می توانند برای 0.60 دلار فشار بیاورند؟

با در نظر گرفتن داده‌های MVRV روی زنجیره ارائه شده توسط Santiment، قیمت XRP می‌تواند قبل از مواجهه با مقاومت قابل توجه به 0.60 دلار افزایش یابد.

داده‌های ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) مناطق بالقوه خرید/فروش را با ارزیابی میانگین قیمتی که دارندگان فعلی دارایی را در آن به دست آورده‌اند، شناسایی می‌کند.

نمودار زیر نشان می دهد که اکثر دارندگان BNB در حال حاضر بر روی سود حدود 8٪ نشسته اند.

داده های تاریخی MVRV و روند قیمت نشان می دهد که دارندگان احتمالاً در منطقه 12 درصد فروش خواهند داشت. این بدان معنی است که هنگامی که قیمت به 0.55 دلار نزدیک شد، XRP می تواند مقداری پس زدگی را تجربه کند

اما اگر از این مقاومت خارج شود، گاوها می توانند رالی را به سمت 0.62 دلار پیش ببرند، قبل از اینکه دارندگان وارد یک جنون فروش شوند.

موج نمودار MVRV (CRP)
قیمت XRP در مقابل MVRV (30 روز). آوریل 2023. منبع: مقدس

برعکس، اگر قیمت XRP به زیر سطح حمایت 0.49 دلار کاهش یابد، خرس‌ها می‌توانند از روایت صعودی عبور کنند. با این حال، دارندگان می توانند به دنبال پایان دادن به فروش در اینجا باشند و سود 5 درصدی خود را حفظ کنند.

با این حال، این سطح پشتیبانی از بین می‌رود، XRP می‌تواند انتظار افت بیشتر به سمت 0.45 دلار را داشته باشد قبل از اینکه دارندگان تصمیم بگیرند ضرر خود را تا 2 درصد کاهش دهند.

The post Bulls Ripple (XRP) برای 0.60 دلار فشار می آورند، آیا افزایش قیمت ادامه دارد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *