قیمت ریپل (XRP) در حال حاضر در زیر یک منطقه مقاومتی حیاتی در داخل یک الگوی خنثی تثبیت می شود. این احتمال وجود دارد که به زودی مجدداً تلاش کند.

بر اساس تحلیل تکنیکال بازه زمانی روزانه، قیمت XRP از زمانی که در 29 مارس به اوج خود در سال رسید، در حال تثبیت بوده است. این تثبیت پس از دور شدن قیمت از ناحیه مقاومت در 0.530 دلار رخ داد. پس از معکوس شدن در 3 آوریل، قیمت مجدداً در 11 آوریل رد شد. این یک پایین تر (نماد قرمز) ایجاد کرد.

در حالی که RSI روزانه هیچ واگرایی نزولی ایجاد نکرده است و بالای 50 است، در حال کاهش است، بنابراین علائم مختلط را ارائه می دهد.

نمودار روزانه XRP/USDT. منبع: TradingView

اگر دارایی دیجیتال موفق به شکست شود، ممکن است به سطح مقاومت بلندمدت بعدی در 0.650 دلار برسد. در مقابل، اگر قیمت رد شود، ممکن است تا نزدیکترین سطح حمایت در 0.425 دلار کاهش یابد.

آیا قیمت XRP شکسته می شود؟

با تجزیه و تحلیل دقیق تاریخچه قیمت توکن XRP و تعداد موج در بازه زمانی 12 ساعته، به نظر می رسد که قیمت در حال حاضر در موج چهار افزایش پنج موجی (سفید) است. این یک علامت صعودی برای قیمت آتی XRP است. این نشان می دهد که می تواند از ناحیه مقاومت 0.525 دلار خارج شده و به سمت 0.650 دلار حرکت کند.

نوع ساختار ایجاد شده در موج چهار روند آینده را تعیین خواهد کرد. در حال حاضر محتمل ترین الگوی تکمیل موج اصلاحی یک مثلث متقارن کوتاه مدت است. در 3 آوریل، قیمت ریپل در تقاطع خط حمایت مثلث و سطح حمایت اصلاحی فیب 0.382 (سفید) بازگشت.

بنابراین، ممکن است که این نقطه پایین اصلاح بوده است و به زودی ممکن است یک شکست رخ دهد. حرکت متلاطم داخل مثلث این را پشتیبانی می کند. قیمت XRP امروز به انتهای مثلث نزدیک می شود که نشان می دهد حرکت قاطعی انتظار می رود.

تعداد موج قیمت XRP
نمودار 12 ساعته XRP/USDT. منبع: TradingView

حتی شکست از مثلث ساختار صعودی را باطل نمی کند، زیرا به این معنی است که قیمت می تواند در سطح 0.5 فیب در 0.466 دلار افزایش یابد. با این حال، اگر قیمت به زیر سطح یک موج 0.433 دلار (خط قرمز) سقوط کند، این سناریو باطل خواهد شد. سپس، قیمت XRP می تواند به سطح پشتیبانی 0.350 دلار کاهش یابد.

برای نتیجه گیری، محتمل ترین پیش بینی قیمت XRP افزایش به سمت ناحیه مقاومت 0.650 دلار است. اما افت به زیر 0.433 دلار می تواند باعث سقوط به 0.350 دلار شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست آنچه آخرین حرکت قیمت ریپل (XRP) درباره آینده خود می گوید اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *