طی هفته گذشته، قیمت ریپل (XRP) در اطراف سطح قیمت 0.43 دلار با تغییر خالص هفت روزه کمتر از 1٪ نوسان داشته است. همانطور که احساسات بازار در تعادل است، به نظر می رسد سرمایه گذاران بلندمدت XRP فروش خود را متوقف کرده اند. آیا این پیش بینی صعودی قیمت XRP برای روزهای آینده را تأیید می کند؟

قیمت Ripple XRP، همراه با سایر سکه های لایه 1، عملکرد جانبی در هفته گذشته ارائه کرده است. داده‌های حیاتی روی زنجیره نشان می‌دهد که XRP می‌تواند به زودی وارد یک افزایش قیمت طولانی‌مدت شود.

در اینجا آمده است که چگونه روند صعودی اخیر در کشش شبکه و اعتماد مجدد در میان دارندگان بلندمدت XRP می تواند باعث افزایش قیمت شود.

شبکه ریپل در حال افزایش است

علیرغم احساسات تیره بازار پیرامون 10 ارز دیجیتال برتر رتبه بندی شده، شبکه دفتر کل XRP شاهد افزایش قابل توجهی در کشش شبکه بوده است.

قابل ذکر است که تعداد میانگین هفت روزه آدرس‌های فعال روزانه (DAA) در شبکه XRP از ابتدای ماه می در حال افزایش بوده است. به طور خاص، بین 3 تا 15 می، DAA با 15 درصد افزایش از 64723 به 74393 کاربر فعال رسیده است.

پیش‌بینی قیمت ریپل (XRP) در می ۲۰۲۳ – داده‌های آدرس‌های فعال روزانه. منبع: مقدس

معیار DAA (7D) میانگین هفت روزه کل آدرس‌های کیف پول منحصربه‌فرد را که در یک شبکه بلاک چین در تعامل هستند، می‌گیرد.

و هنگامی که فعالیت شبکه در طی یک اصلاح قیمت افزایش می‌یابد، همانطور که در بالا مشاهده می‌شود، نشان می‌دهد که سکه زیربنایی در حال جذب تقاضا است که می‌تواند آن را به صعود قیمت بعدی سوق دهد.

اگر مشارکت‌کنندگان شبکه XRP به این مسیر ادامه دهند، احتمال برگشت قیمت بیشتر به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

سرمایه گذاران بلند مدت در حال افزایش اعتماد به نفس هستند

از آنجایی که قیمت ریپل (XRP) بین 5 تا 11 می 9 درصد کاهش یافت، سرمایه گذاران بلندمدت نیز با برخی اقدامات فروش، روند اصلاحی را تشدید کردند.

با این حال، داده های زنجیره ای اکنون نشان می دهد که دارندگان بلندمدت به نظر می رسد برای افزایش قیمت در آینده موقعیت دارند.

از 9 می، میانگین سن سکه در سراسر شبکه ریپل در هفت روز متوالی افزایش یافته است. شایان ذکر است، بین 9 تا 15 می، میانگین سن سکه XRP با 11 درصد افزایش از 33.03 به 36.77 رسید.

پیش‌بینی قیمت ریپل (XRP) در می ۲۰۲۳ - میانگین داده‌های عصر سکه.
پیش‌بینی قیمت ریپل (XRP) در می ۲۰۲۳ – میانگین داده‌های عصر سکه. منبع: مقدس

Mean Coin Age میانگین روزهایی را ارزیابی می کند که تمام سکه های در گردش در آدرس کیف پول فعلی خود باقی مانده اند.

هنگامی که به طور مداوم افزایش می یابد، همانطور که در بالا مشاهده شد، نشان می دهد که اکثر سرمایه گذاران بلندمدت در سراسر شبکه ثابت قدم هستند.

به طور خلاصه، اگر سهامداران به افزایش سطح فعالیت شبکه و سرمایه گذاران HODL برای مدت طولانی تری ادامه دهند، احتمالاً پیش بینی قیمت XRP صعودی اعتبار خواهد داشت.

پیش بینی قیمت XRP: 0.50 دلار هنوز در دسترس است

و بر اساس داده‌های Santiment’s Market-Value to Realized-Value (MVRV)، اکثر سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال که XRP را در ماه گذشته خریداری کرده‌اند، در حدود 6 درصد ضرر غیر واقعی دارند.

الگوهای معاملاتی تاریخی حاکی از آن است که بعید است تا زمانی که قیمت افزایش پیدا کند تا زمانی که حدود 0.45 دلار شکسته شود، بفروشند.

و اگر XRP بتواند از سطح مقاومت 0.45 دلار فراتر رود، می تواند 7 درصد دیگر به سمت منطقه 0.50 دلار افزایش یابد قبل از اینکه آنها شروع به ثبت سود کنند.

پیش بینی قیمت ریپل (XRP) - نسبت MVRV.  می 2023
پیش بینی قیمت ریپل (XRP) – نسبت MVRV. می 2023. منبع: مقدس

برعکس، اگر قیمت XRP به زیر 0.40 دلار کاهش یابد، خرس‌ها همچنان می‌توانند روایت را تغییر دهند. با این وجود، سرمایه‌گذاران احتمالاً حمایت صعودی را در این سطح ارائه می‌کنند زیرا به دنبال جلوگیری از زیان بیش از 10 درصد هستند.

در غیر این صورت، XRP می تواند بسیار پایین تر به سمت سطح پشتیبانی قابل توجه بعدی در 0.35 دلار سقوط کند.

The post قیمت ریپل (XRP) پشتیبانی کلیدی دارد: صعودی یا نزولی؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *