قیمت XRP ریپل در خط میانی یک الگوی بلندمدت معامله می شود. این که شکسته شود یا جهش کند روند آینده را تعیین می کند.

قیمت XRP از زمانی که خط مقاومت کانال آن را در 29 مارس رد کرد، کاهش یافته است. شکست از خط وسط کانال، کل ساختار صعودی و حرکت صعودی قبلی را در معرض خطر قرار خواهد داد.

قیمت ریپل به زیر مقاومت مهم سقوط می کند

قیمت XRP از ژوئن 2022 در داخل یک کانال موازی صعودی بلندمدت معامله شده است. کانال موازی صعودی الگویی است که شامل جهش قیمت بین دو خط مقاومت و حمایت موازی است.

این الگو معمولاً نزولی در نظر گرفته می‌شود و نشان می‌دهد که شکست محتمل‌ترین نتیجه است.

خط مقاومت کانال قیمت را در 29 مارس رد کرد (نماد قرمز) و حرکت نزولی فعلی را آغاز کرد. اندکی بعد، به زیر ناحیه افقی 0.53 دلار سقوط کرد و آن را به عنوان مقاومت (آیکون های قرمز) تأیید کرد.

هر دو نشانه نزولی در نظر گرفته می شوند و اغلب منجر به حرکات رو به پایین می شوند. در حال حاضر، دارایی دیجیتال درست بالای خط وسط کانال معامله می شود. جهش یا شکست می تواند روند آینده را تعیین کند.

نمودار روزانه XRP/USDT. منبع: TradingView

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در یک سطح بسیار مهم است. هنگام ارزیابی شرایط بازار، معامله گران از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای تعیین اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده است یا بیش از حد فروش است و اینکه آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند، استفاده می کنند.

اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها همچنان مزیت دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است. این اندیکاتور درست در خط 50 و در خط روند واگرایی صعودی (خط سبز) قرار دارد. بنابراین، جهش یا شکست اندیکاتور می تواند روند آینده را تعیین کند.

پیش‌بینی قیمت XRP: تعداد موج همچنان امید صعودی را فراهم می‌کند

شمارش موج کوتاه مدت از بازه زمانی روزانه هنوز فرصتی برای چشم انداز آینده صعودی فراهم می کند. برای تعیین جهت یک روند، تحلیلگران فنی از تئوری موج الیوت استفاده می کنند که شامل مطالعه الگوهای قیمتی طولانی مدت و روانشناسی سرمایه گذار است.

شمارش موج نشان می دهد که قیمت XRP به تازگی موج پنجم و آخرین حرکت صعودی را آغاز کرده است. اگر درست باشد، هدف با بیشترین احتمال دستیابی بین 0.67 تا 0.72 دلار است.

گسترش 1.61 فیب موج چهار (سیاه) و طول موج های یک و سه ترکیبی (سفید) این هدف را فراهم می کند.

سطوح اصلاحی فیبوناچی بر این اصل عمل می کنند که پس از یک تغییر قابل توجه قیمت در یک جهت، قیمت قبل از از سرگیری در جهت اصلی خود، تا حدی به سطح قبلی خود بازمی گردد یا مجدداً بازبینی می کند.

علاوه بر این، آنها را می توان برای شناسایی بالاترین نقطه حرکت های صعودی آینده به کار گرفت.

پیش بینی قیمت XRP
نمودار روزانه XRP/USDT. منبع: TradingView

با این حال، کاهش زیر سطح یک موج (خط قرمز) 0.430 دلار، این پیش بینی صعودی قیمت XRP را باطل می کند. اگر این اتفاق بیفتد، کاهش قیمت XRP به 0.360 دلار احتمالا چشم انداز آینده خواهد بود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید

پست قیمت ریپل (XRP) روی حصار باقی می ماند زیرا نشانگرها پیام های مختلط را نشان می دهند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *