با وجود نزول اخیر در بازارهای آلتکوین، گاوهای ریپل (XRP) به شدت از سطح حمایت قیمت 0.45 دلار دفاع کردند. این هفته، حرکت صعودی قیمت در سراسر اکوسیستم ریپل (XRP) شکل گرفته است. آیا XRP برای فشار 0.60 دلار تنظیم شده است؟

ریپل (XRP) برای 30 روز معاملاتی متوالی بالای 0.40 دلار باقی مانده است. دارندگان درازمدت دست‌های الماسی را نشان می‌دهند در حالی که نهنگ‌ها دیپ را می‌خرند. آیا XRP می تواند حرکت صعودی بیشتری را در ماه می ببیند؟

سرمایه گذاران بلندمدت دست های الماسی را نشان می دهند

با توجه به داده های زنجیره ای، دارندگان بلندمدت XRP به طور فزاینده ای در مورد چشم انداز قیمت XRP اطمینان دارند. با نگاهی به نمودار زیر، میانگین سن کوین توکن های XRP در این ماه به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. از آخرین افت در حدود 31 مارس، به طور پیوسته از 1301 به 1325 تا 25 آوریل افزایش یافته است.

قیمت ریپل (XRP) در مقابل میانگین سن سکه. آوریل 2023. منبع: مقدس

میانگین سن سکه میانگین زمانی را که تمام سکه‌های در گردش از آخرین تراکنش خود نگهداری می‌شوند، ارزیابی می‌کند. افزایش میانگین سن سکه می‌تواند یک سیگنال صعودی باشد مبنی بر اینکه سرمایه‌گذاران مدت طولانی‌تری را نگه می‌دارند.

از این رو، ممکن است بعید باشد که در حدود قیمت های فعلی بفروشند. این معمولاً نشان می‌دهد که علیرغم روند نزولی اخیر قیمت، شرکت‌کنندگان درازمدت شبکه همچنان به چشم‌انداز قیمت و کاربرد XRP در آینده اعتماد دارند.

از این رو، اگر سرمایه‌گذاران بلندمدت به حفظ خود ادامه دهند و نهنگ‌ها به خرید ادامه دهند، XRP احتمالاً عملکرد رشد مثبتی را در هفته‌های آینده ارائه خواهد کرد.

نهنگ ها در حال خرید غواصی هستند

علاوه بر این، موج تجمع در میان نهنگ‌های XRP نیز حرکت صعودی را در اکوسیستم ریپل تأیید می‌کند.

نمودار Santiment زیر نشان می‌دهد که چگونه خوشه نهنگ‌هایی که یک میلیون تا ده میلیون واحد سکه XRP را در خود جای داده‌اند، از هفته گذشته تا به حال افت کرده‌اند. خط زرد نشان می دهد که نهنگ ها تجمع خود را در حدود 18 آوریل تشدید کردند. از آن زمان، آنها 50 میلیون سکه به ارزش نزدیک به 23.5 میلیون دلار به ارزش فعلی بازار 0.47 دلار اضافه کرده اند.

قیمت ریپل (XRP) در مقابل موجودی کیف پول نهنگ های رمزنگاری شده.  آوریل 2023
قیمت ریپل (XRP) در مقابل موجودی کیف پول نهنگ های رمزنگاری شده. آوریل 2023. منبع: مقدس

الگوهای خرید/فروش اخیر این نهنگ ها با اقدامات قیمت XRP ارتباط نزدیکی دارد. اگر این روند انباشت ادامه یابد، سرمایه گذاران می توانند انتظار صعود احتمالی قیمت را داشته باشند.

پیش‌بینی قیمت XRP: بازگشتی بالای 0.60 دلار روی کارت‌ها وجود دارد

در هفته گذشته، دارندگان XRP صعودی از سطح حمایت 0.45 دلار دفاع کردند. و با توجه به داده‌های Santiment’s Market-Value to Realized-Value (MVRV)، یک بازگشت صعودی ممکن است اکنون در کارت باشد.

قابل ذکر است، اکثر سرمایه گذاران رمزارز که XRP را در ماه گذشته خریداری کرده اند، در حدود 5 درصد ضرر غیر واقعی دارند. داده های تاریخی نشان می دهد که بعید است تا زمانی که قیمت 12 درصد دیگر به 0.52 دلار بازگردد، بفروشند.

اگر XRP بتواند از سطح مقاومت 0.52 دلار فراتر رود، می تواند قبل از شروع دوباره گروه بندی خرس ها، وارد یک رالی طولانی به سمت منطقه 0.60 دلار شود.

نسبت قیمت ریپل (XRP) به نسبت MVRV.  آوریل 2023.
نسبت قیمت ریپل (XRP) به نسبت MVRV. آوریل 2023. منبع: مقدس

برعکس، اگر قیمت XRP به زیر 0.45 دلار کاهش یابد، خرس‌ها می‌توانند روایت را تغییر دهند. با این وجود، سرمایه گذاران احتمالاً حمایت صعودی را در این سطح ارائه خواهند کرد زیرا به دنبال حفظ وضعیت زیان خود در زیر 10 درصد هستند.

در غیر این صورت، XRP می تواند بسیار بیشتر از 0.40 دلار کاهش یابد که سطح پشتیبانی قابل توجه بعدی است.

The post آیا قیمت ریپل (XRP) در سال 2023 به ارتفاعات جدیدی خواهد رسید؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *