یک نظرسنجی جدید فدراسیون بانکداری و پرداخت ایرلند (BPFI) نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری‌های رمزنگاری در ایرلند در بین شهروندان جوان ایرلندی که بیشتر از مدیران صندوق به منابع آنلاین مراجعه می‌کنند، محبوبیت بیشتری دارد.

تقریباً 16 درصد از بزرگسالان ایرلندی 18 تا 34 ساله در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری می کنند، در حالی که تنها 3 درصد از شهروندان 55 ساله و بالاتر این میزان را دارند.

مقامات ایرلند به سرمایه گذاری در رمزارز احتیاط می کنند

سرمایه‌گذاران جوان ارز دیجیتال به کانال‌های سرمایه‌گذاری غیررسمی وابسته هستند، در حالی که شهروندان مسن‌تر به مدیران سرمایه‌گذاری و بانک‌ها متکی هستند. افراد مسن تر ترجیح می دهند در اوراق قرضه و صندوق های سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنند، در حالی که سهام و سهام محبوبیت جهانی دارند.

طبق گزارش مجمع جهانی اقتصاد، ترجیح سهام و اوراق قرضه به ارزهای دیجیتال در اکثر کشورهای اروپایی دیده می شود.

ترجیحات سرمایه گذاری اروپا | منبع: مجمع جهانی اقتصاد

سال گذشته، مقامات یک زن مسن ایرلندی را به دلیل ارائه مشاوره مالی غیرمجاز که نقض قانون واسطه گری سرمایه گذاری در سال 1995 بود، دستگیر کردند.

طبق قانون، نهادها نمی‌توانند بدون تأیید بانک مرکزی در مورد سرمایه‌گذاری‌های رمزنگاری در ایرلند مشاوره ارائه دهند.

گابریل مخلوف، رئیس بانک مرکزی ایرلند اخیراً به چالش کشیدن رمزارزهای بدون پشتوانه سرمایه گذاری پرداخت.

«خرید چنین محصولاتی می‌تواند شبیه خرید بلیط بخت آزمایی باشد: ممکن است برنده شوید، اما احتمالاً برنده نخواهید شد. و توصيف آن به عنوان «سرمايه گذاري» بي نياز از گفتن، سوء استفاده از كلمه است. «طرح‌های پونزی» ممکن است دقیق‌تر باشد.»

با این حال، او اعتراف کرد که کریپتو «از بین نمی‌رود» و از سیاست اتحادیه اروپا برای محافظت از مصرف‌کنندگان خواست.

BPFI به سرمایه گذاران توصیه می کند که منابع اطلاعات دیجیتال را با توصیه های بانک ها یا کارگزاران برای کاهش خطرات متعادل کنند.

سال گذشته، این بانک به Coinbase اجازه داد تا نگهبان ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران نهادی باشد. این تایید پس از آن صورت گرفت که بانک سیاست های ضد پولشویی و سایر سیاست های انطباق کوین بیس را تایید کرد.

بانک می گوید شرکت های سرمایه گذاری اروپایی به قوانین شفاف نیاز دارند

سرمایه گذاران تفاوت با HODLers در این است که آنها رمزارزها را در یک سبد متنوع به جای نگهداری مقادیر زیادی از ارزهای دیجیتال که انتظار دارند در بلندمدت افزایش پیدا کنند، قرار می دهند.

با این حال، مدیران صندوق می توانند استراتژی های HODL را برای مشتریان خود اتخاذ کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند صندوق سرمایه‌گذاری در وجوهی با تخصیص ارزهای دیجیتال ایجاد کنند، همانطور که در لوکزامبورگ چنین است.

مطابق با سوسیته جنرالمدیران سرمایه‌گذاری اروپایی که در حوزه کریپتو فرو می‌روند، به رویه‌های رسمی و دستورالعمل‌های ارتباطی برای تعریف تعاملات بین بازیکنان تحت نظارت نیاز دارند.

سال گذشته قانونگذاران ایالات متحده و وزارت کار از برنامه های مدیران صندوق های بازنشستگی برای گنجاندن رمزارز در پرتفوی مشتریان انتقاد کردند.

بحث‌های اخیر پیرامون اصلاحات بازنشستگی در فرانسه باعث شد تا برخی از جامعه ارزهای دیجیتال از انتقال کل مجموعه به بیت‌کوین حمایت کنند.

لایحه بازارهای دارایی های رمزنگاری شده اتحادیه اروپا به طور خاص به وظایف امانتداری مدیران صندوق سرمایه گذاری در رمزارزها نمی پردازد.

با این حال، این قانون از قوانین رمزارز ایالات متحده پیشرفته تر است، که به گفته کوین اولری، فقدان آن، سرمایه گذاری نهادی را کاهش داده است.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post صحنه رمزنگاری ایرلند رونق گرفت زیرا مدیران صندوق به دنبال قوانینی در مورد طبقه دارایی جدید هستند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *