تام نش، یوتیوبر، آخرین فردی است که پس از صدور مجوز از سوی دادگاه برای ارائه الکترونیکی پرونده FTX از طریق توییتر، به او ارائه شده است.

صرافی کریپتو در کمپین‌های بازاریابی عمده شرکت کرد و تعدادی قرارداد با اینفلوئنسرهای معروف کریپتو امضا کرد. اکنون، پس از فروپاشی صرافی در سال گذشته، این معاملات دوباره به دام برخی اینفلوئنسرها می‌آیند.

تام نش از طریق توییتر شکایت کرد

روز سه شنبه، موسسه حقوقی مسکوویتز توییت کرد نش به او اطلاع داد که این دادخواست به او ابلاغ شده است. دادگاه منطقه فلوریدا مجاز شرکت حقوقی برای خدمت به نش از طریق:

  1. انتشار دادخواست در وب سایت شرکت
  2. با تگ کردن نش در توییتر
  3. و با آدرس ایمیل شخصی او

نش یکی از 10 متهم شکایت علیه اینفلوئنسرهای کریپتو از جمله بن آرمسترانگ (BitBoy Crypto) و برایان جونگ بود. این شکایت افراد تأثیرگذار را به تبلیغ FTX بدون افشاگری متهم می کند.

آرمسترانگ با تمسخر سیستم قضایی دردسرهای بیشتری را برای خود ایجاد کرد. آدام موسکوویتز، وکیل دادگستری، پس از طرح دعوی، مدعی شد که آرمسترانگ با تماس‌های تلفنی بی‌پایان، توییت‌ها، ایمیل‌ها و پست‌های تهدیدآمیز رسانه‌های اجتماعی او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

قرار بود آرمسترانگ در رابطه با اتهامات آزار و اذیت در دادگاه حاضر شود، اما در عوض عکسی بدون پیراهن در توییتر منتشر کرد. عنوان«قرار است امروز در دادگاه باشم. من نیستم. چرا؟ چون AF نمی دهم.»

این سوپراستار شکایتی را به خانه تحویل داد

شکیل اونیل بخشی از شکایت 11 میلیارد دلاری دیگری بود که توسط شرکت حقوقی Moskowitz در ماه نوامبر ارائه شد. شرکت حقوقی ادعا کرد که اونیل به مدت سه ماه از آنها دوری می‌کرد و به شرکت اجازه نمی‌داد این شکایت را به او ارائه دهد.

سرانجام، مسکوویتز خدمت کرده است اونیل بیرون از خانه اش. و در ادامه از او خواستند ضبط شده دوربین های امنیتی را نابود یا پاک نکند.

موسسه حقوقی Moskowitz وکالت ادوین گاریسون از ساکنان اوکلاهما را در هر دو پرونده علیه اینفلوئنسرهای رمزنگاری و سایر شکایت های نوامبر علیه افراد مشهوری مانند اونیل، تام برادی، سوپرمدل فوتبال و ژیزل بوندشن بر عهده دارد.

چیزی برای گفتن در مورد تام نش یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست یکی دیگر از یوتیوب‌برها، تام نش، در دادگاه FTX خدمت کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *