بلاک چین Zilliqa اعلام کرده است که از ساعت 08:00 UTC روز سه شنبه از dApp های سازگار با ماشین مجازی اتریوم پشتیبانی می کند.

توسعه دهندگان می توانند قراردادهای هوشمند نوشته شده به Solidity و سایر زبان های EVM را با استفاده از محیط های توسعه Hardhat و Truffle مستقر کنند. کاربران می توانند ZIL را با استفاده از کیف پول های EVM مانند MetaMask انتقال دهند.

Zilliqa 2.0 هدف نهایی را ارتقا دهید

ارتقاء نسخه 9 باعث می شود تا شبکه تا 24 ساعت پردازش برداشت و واریز را متوقف کند. بلاک چین پس از عرضه موفقیت آمیز، پردازش تراکنش ها را از سر می گیرد.

این ارتقا بخشی از یک تغییر گسترده تر به Zilliqa 2.0 است که بهبود هزینه و کارایی را پوشش می دهد.

Zilliqa یک بلاک چین لایه 1 است که با تقسیم کردن خود به قطعات به هم پیوسته، توان عملیاتی تراکنش را بهبود می بخشد. هر خرده دارای گره هایی برای پردازش تراکنش ها و افزودن میکروبلاک است. پس از آن، گره های خدمات دایرکتوری میکروبلاک ها را ترکیب می کنند که سپس به زنجیره اصلی اضافه می شوند.

شاردینگ شامل تقسیم شبکه به گروه‌های کوچک‌تر از گره‌ها یا خرده‌هایی است که هر کدام می‌توانند تراکنش‌ها را به صورت موازی پردازش کنند. این به Zilliqa اجازه می دهد تا تعداد بسیار بیشتری از تراکنش ها را در هر ثانیه نسبت به سایر شبکه های بلاک چین پردازش کند

ابتدا توسعه دهندگان تست شده سازگاری EVM در شبکه آزمایشی Zilliqa. ارتقاء شبکه اصلی جدید به کاربران اجازه می دهد تا ZIL را بدون تبدیل منتقل کنند. توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز از ZIL برای اجرای قراردادهای هوشمند استفاده می کنند، در حالی که کاربران برای اجرای تراکنش ها به ZIL پرداخت می کنند.

تیم گیمینگ هاب جدید را راه اندازی کرد

سال گذشته، تیم Zilliqa یک کنسول بازی بومی جدید Web3 را برای رقابت با کنسول‌های فعلی Web2، پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و نینتندو معرفی کرد. این کنسول به گیمرها اجازه می دهد تا با انجام ماموریت های درون بازی، ZIL کسب کنند. این به کاربران اجازه می دهد تا ZIL را استخراج کنند تا به امنیت زنجیره بلوکی Zilliqa کمک کند.

Zilliqa کنسول جدید را Lightn1ng نامیده است. این کنسول یک “اکوسیستم گیمینگ هاب” جدید ارائه می دهد که روی دسکتاپ نیز قابل دسترسی است.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

پست Zilliqa سازگاری EVM را برای تجربه فناوری روانتر اضافه می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *