سرمایه گذاران Zipmex پیشنهاد می کنند که تنها 10 تا 20 درصد از وجوه را به طلبکاران بازگردانند زیرا مهلت صرافی آسیایی برای حمایت از اعتباردهندگان در 23 آوریل به پایان می رسد.

مطابق با بلومبرگسرمایه گذاران ناشناس Zipmex از طلبکاران آن می خواهند که 90 درصد کاهش قیمت داشته باشند. سرمایه گذاران متعهد به بازپرداخت کامل طلبکاران شدند، اما اکنون ادعا می کنند که برخی از الزامات قرارداد اصلی برآورده نشده است.

از این رو تقاضای آنها برای یک توافق جدید است.

آیا V Ventures سرمایه گذار مخفی در Zipmex است؟

Zipmex هنوز نام سرمایه گذار جدید را در پرونده دادگاه فاش نکرده است. اما فردی با اطلاعات مستقیم به بلومبرگ گفت که تصور می‌شود V Ventures سرمایه‌گذار نامشخصی است که در سند دادگاه ذکر شده است.

ماه گذشته، BeInCrypto گزارش داد که صندوق تایلندی نمی تواند خرید 100 میلیون دلاری Zipmex را تکمیل کند. به این دلیل بود که شرکت در تاریخ 23 مارس 1.25 میلیون دلار قسط پرداخت نکرد.

Zipmex در جولای سال گذشته درخواست حمایت از ورشکستگی سنگاپور را ارائه کرد. صرافی برداشت ها را متوقف کرد زیرا یکی از قربانیان سرایت ناشی از فروپاشی اکوسیستم Terra Luna بود. شکست Voyager Digital و Babel Finance نیز به شدت بر نقدینگی آن تأثیر گذاشت.

مهلت حمایت از طلبکار Zipmex در 23 آوریل به پایان می رسد. در 30 مارس، دادگاه به مدت سه هفته تمدید حمایت طلبکار را صادر کرد.

در مورد Zipmex یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست درخواست سرمایه گذاران Zipmex برای 90٪ تخفیف در پرداخت های اعتباری اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *